how to design free website
Doğuş Mobilya Ahşap Merdiven :  Kurucumuz Nazım ŞEKER 1958 yılında Arhavi’ den Ankara’ya gelerek Akköprü’ de ilk ahşap doğrama atölyesini kurdu. 1962 yılında sitelere taşınan işyeri 1978 yılından sonra müteahhit olarak taahhüt işleri ve muhtelif kooperatiflerin doğrama, mutfak dolabı ve dekorasyon işleri ile faaliyetine devam etti.
1996 yılından sonra İlyas ŞEKER mevcut işlere ilave olarak ahşap merdiven ve aksesuar imalatlarına yoğunluk vererek firma faaliyetlerine devam etmektedir. 
Stoklarımızda her zaman merdiven yapımına uygun buharlı kayın keresteden biçilmiş, kurutulmuş lata halinde 4’ lük ve 5’ lik basamak yapımına uygun, merdiven babaları için özel biçilmiş 10×10 kereste, tornalar için 6×6 kayın kereste mevcuttur. Siparişi alınan merdivenin yerinde hazırlanan şablonuna uygun basamaklar kurtağzı geçme yapılarak özel şeffaf tutkalla sıkılır. Rıhlar 18 mm. Mdf üzeri kayın kaplama veya isteğe göre 18 mm. Masif kereste ile hazırlanır. Cilası yapılan imalatların yerine montajı yapılarak teslim edilir. Acil işlerde hazır basamak stoğumuz vardır. Merdiven basamakları istenilen ağaç ( meşe, kestane sapelli dışbudak vs. ) olursa tarafımızdan temin edilerek imalatı gerçekleştirilir.
  1. Yeri Boş Ahşap Taşıyıcılı Merdiven Rıhtı Açık - Detayları...w!
  2. Yeri Boş Ahşap Taşıyıcılı Merdiven Rıhtı Kapalı  - Detaylar...
  3. Beton Üstü Ahşap Kaplama Merdiven-Detaylar...
  4. Mevcut Profil Üstü Ahşap Basamaklar: Detaylar...
  5. Ahşap Korkuluk ve Küpeşteler : Detaylar...
  6. Ahşap Doğrama Ürünleri : Detaylar...
  7. Ahşap Lambiri - Rabıta - Ahşap Ev : Detaylar...

Adres :

Ali Ersoy Mah. 11 Sok. (Eski 34 Sokak) No: 90/3 Zemin Siteler – ANKARA


Telefon / Faks :

Eposta: info@ahsapmerdivenciniz.com
Telefon : 0 (312) 349 27 40
Faks: 0 (312) 349 27 40

Ürünler 

Beton Üstü Ahşap Kaplama Merdiven
Mevcut Profil Üstü Ahşap Basamaklar 


Ahşap Merdivenciniz

Referanslarımıza göz atın. Evinize en uygun Ahşap Merdiven Uygulaması bizde.